Главная » Вікна ALMPLAST

Окна Almplast Киев

Пластикові вікна Almplast (Україна)

Опис віконного профілю ALMplast

Віконний профіль ALMplast є українським аналогом профілю Salamander ( виробництво Німеччини). Виготовлення профілю здійснюється на австрійському устаткуванні в Україні з постійним вдосконаленням технологічного процесу.

Профіль ALMplast отримав сертифікати, які підтверджують, що гігієнічність, високі теплоізоляційнівластивості і пожежобезпека відповідають рівню державних стандартів якості. Контроль продукції, що випускається, робиться на усіх етапах.

Переваги профілю ALMplast

Профіль системи ALMplast ідеально підходить для кліматичних умов України, оскільки розроблявся спеціально для нашої країни. Оформлення зовнішнього дизайну практично не відрізняється від елітного профілю Salamander, при цьому – український аналог коштує на 20 % дешевше. Крім того, профіль підтримує усі типи віконної фурнітури. Якщо вам треба недорого придбати пластикові вікна, балконні двері, склити балкон,- віконні системи ALMplast будуть варіантом, який  найточніше відповідатиме вашим запитам.

Вікна цієї системи, завдяки поєднанню низької ціни і хороших ізолюючих властивостей  є найкращим варіантом для скління балконів і лоджій, в школах, дитячих садочках, їдальнях і інших громадських місцях.

Якщо пластикові вікна недорого – тоді ALMplast (Алмпласт)

Пластиковые окна Алмпласт Киев

Чим обумовлена демократична вартість системи ПВХ Алмпласт? Купуючи вікна, виготовлені від і до на території України, ваш гаманець позбавляється від оплати витрат на рекламу бренду, а також будь-яких транспортних і митних витрат, які існують при замовленні пластикових вікон зарубіжних торгових марок.

Тим більше, на сьогодні, практично усі популярні зарубіжні торгові марки робляться у наших сусідів Польща, Росія, Білорусія. Тому варто замислитися, чи Ви хочете переплачувати за бренд.

Технічний опис профілю ALMplast :

  • класична двоконтурна система ущільнення;купить окна Almplast Киев

  • показник звукоізоляції до 46 Дб;

  • підтримка будь-якої фурнітури;

  • 3-х камерна система, пристосована для установкисклопакетів, завтовшки до 32мм;

  • монтажна ширина 60 мм;

  • міцність профілю класу “С”;

  • скоси в 15 градусів на зовнішній стороні і 90 градусів навнутрішній;

  • система відведення вологи, що конденсується;

  • П-образне армування;

  • глибина камер склопакета в складанні до 32 мм.

Купити пластикові вікна з профілю ALMplast в Києві

Наша компанія здійснює поставки і встановлює дешеві вікна в Києві. Якщо вам необхідно склити балкон, змонтувати металопластикові вікна, склити лоджію під ключ – ми виконаємо усі ці роботи з гарантією якості. До ваших послуг калькулятор вікон для порівняння цін на вікна у різних постачальників України. Співробітники відрізняються уважним відношенням до бажань клієнта і оперативним виконанням робіт.

Для з’ясування деталей проведення послуги подзвоніть за телефонами менеджерів з продажуТелефон

Имя
Количество окон
Адрес

Телефон

Имя
Количество окон
Произвольная
информация

Телефон

Имя

E-mail

Ваше имя

Имя
№ договора
Адрес
Отзыв
Файл
окна киев