Акції та знижки на пластикові вікна в Києві

Наша компанія намагається не тільки запропонувати своїм клієнтам демократичні ціни на вікна і широку лінійку віконних марок ПВХ, але і порадувати всілякими акціями на вікна, знижками, приємними сюрпризами і бонусами. Всі актуальні акційні пропозиції на пластикові вікна, знижки на скління і облаштування балконів і лоджій Ви знайдете на цільових сторінках цікавить вас продукції, а також тут, на цій сторінці. Всі умови діючих акцій на вікна ми детально описуємо. І якщо у вас виникли питання по поточним бонусним програмам, ви завжди можете зателефонувати в офіс компанії і уточнити.

Отже, що у нас з постійними акціями на пластикові вікна !?

1. Знижка на вікна при покупці повторно!

При замовленні пластикових вікон ми вам вручимо дисконтну картку зі знижкою 3% на наступну покупку. Знижок картою на вікна можете скористатися як ви, так і ваші близькі, незалежно від суми замовлення. Знижка в розмірі 3% поширюється на віконні конструкції.

2. Індивідуальна знижка на обсяг!

Якщо ви хочете замовити вікна, засклити балкон, лоджію, приватний будинок і у Вас об’ємний замовлення, сміливо вимагайте додаткову знижку! Наші менеджери завжди будуть намагатися запропонувати індивідуальну ціну замовлення саме Вам, погодивши вартість з керівництвом.

3. Заміряємо безкоштовно!

Всі виміри по Києву ми здійснюємо безкоштовно за умови замовлення вікон на місці з замірником

4. Демонтаж старих дерев’яних рам – безкоштовно!

Якщо Ви замовили у нас вікна з установкою, вам не потрібно піклуватися про демонтаж старих вікон, балконів або лоджій. Ми це зробимо самі. Причому, послуга проведення демонтажу абсолютно безкоштовна! Акційна пропозиція діє на демонтаж віконних конструкцій без збереження.